DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
10:00 – 19:00
|
Supermarket Albert
07:00 – 21:00
|
Pošta
Po - Pá: 8:00 – 19:00, So: 8:00 - 12:00, Ne: Zavřeno
Otevírací doba

Brýle si u nás vybere každý

Zastavte se u nás v Optik Progresiv a vyberte si brýle, které vám padnou. Máme široký výběr obrub všech cenových kategorií od českých i zahraničních výrobců. K brýlím přistupujeme nejen jako k prostředku na korekci a ochranu zraku, ale také coby módnímu doplňku. Proto vám pomůžeme s výběrem brýlí, které usnadní všechny vaše běžné činnosti a zároveň vám budou slušet. 

Všechny brýle, které nabízíme, splňují přísné normy na kvalitu a nezávadnost materiálu. Rádi vám je upravíme tak, aby přesně splňovaly vaše požadavky. Kromě jiného poskytujeme odborné poradenství. Po celou záruční dobu vám poskytujeme na brýle zakoupené u nás servis zdarma.

Vybereme brýle, které vám sednou

Brýlové čočky nabízíme v různých cenových kategoriích. V naší široké nabídce najdete levnější od méně známých výrobců, které jsou přesto velmi kvalitní nebo od špičkových německých firem. Jsme odborníci, které brýle zkrátka baví. Můžete se spolehnout, že vám doporučíme variantu, která bude odpovídat vašim finančním možnostem a zároveň splní přesně vaše požadavky. Ať sháníte brýle na blízko, na dálku, pro práci s počítačem, multifokální, samozabarvovací čočky nebo speciální skla pro řidiče, zastavte se u nás.